نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دوستی و ازدواج!!!

1087
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11211
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی و ازدواج!!!

با سلام...من دختری 17 ساله هستم
    حدود 1 سال و نیم پیش با یک پسری در فضای مجازی دوست شدم(6 ماه ازم کوچیکتر بود)روزای اول فقط حرف میزدیم تا اینکه ایشون از من شماره خواست و گف که به من علاقه داره و من بعد از مدتی شمارمو بهش دادم...ولی همیشه از این رابطه میترسیدم چون میدونستم عاقبت خوبی نداره ولی اون قبول نمیکرد تا چند ماه پیش خیلی رفتارش عوض شده بود خیلی دیگه مثل قبل نبود ب زور تحویلم میگرفت..منم بخاطر اینکه داشت اینجوری میکرد خواستم جدا شم با کمال ناباوری مخالفتی نکرد ولی من خیلی دوسش داشتم...حدود یک ماه پیش بش پیام دادم ولی خیلی بدرفتاری کرد و گف برو لیاقت دوست داشتن نداری...من از حرفاش دلگیرم...
    یک خاستگاری دارم ک میدونم خیلی دوسم داره و برام هرکاری میکنه نمیدونم چیکار کنم...و درضمن من دارم اونو فراموش میکنم...بنظرتون چیکار کنم؟جوابشو چی بدم...خیلی زود ازم جواب میخواد و میدونم ک اگه با اون ازدواج کنم خوشبختم میکنه...اما من قبلا با یکی دیگه دوست بودم و عذاب وجدان دارم نمیخوام راجع ب اون پسره ی ... بهش چیزی بگم ولی یکی از دوستام میگه باید بگی...من تو این چند مدت ب خاستگارم علاقه مند شدم چون چیزی کم نداره...میترسم بگم و از دستش بدم...خواهش میکنم کمکم کنیییید

2. کاربران زیر از Sahaaar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دوستی و ازدواج!!!

در مورد رابطه گذشتتون اینو بدونید که بایدی وجود نداره

اگه از شما در مورد گرشتتون سوالی شد راستشو بگید در غیر این

صورت کاسه داغ تر از اش نشید

نکته بعدی اینه که چرا احساس می کنید که ایشون

میتونن شما رو خوشبخت کنن؟؟؟

تعریف شما از خوشبختی چیه واقعا؟؟؟

بیخیال اون پسر بشید و الان به خواستگارتون فکر کنید

اگر درس نمیخونید و قصد ازدواج دارید

بیشتر در موردش فکر کنید

به هر حال سنتون هم کمه ممکنه در گیر احساسات

بشید و واقعیات رو نبینید

از پدر و مادر و بزرگترا بخواید شما رو کمک

کنن تا تصمیم درستی بگیرین

و کاری نکنید که بعدا پشیمون بشید

موفق و موید باشید در پناه حق

یاعلی

4. 3 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11211
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

موقعیتش خوبه و اینکه همه آرزوشونه که با اون باشن ولی اون منو میخواد...پسرخالمه،چون همیشه و همه جا هوامو داره حواسش بهم هست...دوس نداره حتی ی لحظه ناراحتیمو ببینه...هیچ وقت خودش باهام حرف نزده همیشه خواهرشو فرستاده ببینه من چمه،خلاصه همیشه هوامو داره
    من قبلا نمیدونستم ک دوسم داره از رفتارایی ک وقتی تو چشمش بودم انجام میداد شک کرده بودم ولی همه بهم میگفتن شاید چون دخترخالشی و این چیزا...من بچه درسخون خانواده ام و تو مدرسه هم همینطور...همه قبولش دارن چون پسر خوب و پاکیه
    اون فقط نظرمو میخواد بدونه و بعد مدرسم میخواد بیاد برام و خاستگاری رسمی

6. 3 کاربران زیر از Sahaaar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام سحر عزیزم

خوشحالم که رابطت رو با اون دوست مجازی تموم کردی

چون به قول خودت رابطه درستی نیست

الانم لازم نیست چیزی به خواستگارت بگی

چون رابطه ی خیلی پایداری بینتون نبوده و اتفاق خاصی رخ نداده

موفق باشی گل.

8. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahaaar نمایش پست ها
    حدود 1 سال و نیم پیش با یک پسری در فضای مجازی دوست شدم(6 ماه ازم کوچیکتر بود)روزای اول فقط حرف میزدیم تا اینکه ایشون از من شماره خواست و گف که به من علاقه داره و من بعد از مدتی شمارمو بهش دادم...ولی همیشه از این رابطه میترسیدم چون میدونستم عاقبت خوبی نداره ولی اون قبول نمیکرد تا چند ماه پیش خیلی رفتارش عوض شده بود خیلی دیگه مثل قبل نبود ب زور تحویلم میگرفت..منم بخاطر اینکه داشت اینجوری میکرد خواستم جدا شم با کمال ناباوری مخالفتی نکرد ولی من خیلی دوسش داشتم...حدود یک ماه پیش بش پیام دادم ولی خیلی بدرفتاری کرد و گف برو لیاقت دوست داشتن نداری...من از حرفاش دلگیرم...
    یک خاستگاری دارم ک میدونم خیلی دوسم داره و برام هرکاری میکنه نمیدونم چیکار کنم...و درضمن من دارم اونو فراموش میکنم...بنظرتون چیکار کنم؟جوابشو چی بدم...خیلی زود ازم جواب میخواد و میدونم ک اگه با اون ازدواج کنم خوشبختم میکنه...اما من قبلا با یکی دیگه دوست بودم و عذاب وجدان دارم نمیخوام راجع ب اون پسره ی ... بهش چیزی بگم ولی یکی از دوستام میگه باید بگی...من تو این چند مدت ب خاستگارم علاقه مند شدم چون چیزی کم نداره...میترسم بگم و از دستش بدم...خواهش میکنم کمکم کنیییید
    سلام

دختر خوب این سن و سالها توی دنیای امروز و با توجه به علم امروز فقط و فقط زمان درس و ورزش و تفریحات سالم و جمع دوستان خوبه برای رشد کامل فیزیکی و روانی

زمان ازدواج امروز بالای 25 ساله. به زبان ساده اگه توی این سنین ازدواج کنید مثل یک نوزاد نورس 6 یا 7 ماهه بعدا دچار آسیبهای شدیدی خواهید شد.

موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. 4 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11211
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از نظرتون...تا دوسال دیگه ک مدرسم تموم شد اون موقع قراره بیاد و اسمامون بره رو هم...باید بگم توی خانواده ما همه تو سن 16-17 سالگی ازدواج میکنن من اولین نفریم ک دارم میگم دوسال دیگه و از این حرفا...چون نمیخوام ب درسم لطمه ای وارد بشهمن جنب و جوش خودمو دارم شما گفتید این سن مخصوصه درس و ورزشه..من هم درسخونم هم ورزشکار...والیبالیستم...و من تا الان مشکلی رو در اطرافیانم ندیدم ک بخاطر سن کم آسیب دیده باشن...ممنون
    ویرایش توسط Sahaaar : 01-18-2015 در ساعت 11:46 AM

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahaaar نمایش پست ها
    این اخلاق خیلی بدیه که ما دخترا داریم یا وارد یک رابطه نمیشم یا وقتی شدیم

تمام آینده و زندگی و عمرمون رو حاضریم براش بذاریم و بعد تازه متوجه اشتباهمون میشیم

عزیزم شما درسته 17 سال دارید ولی میتونی منطقی فکر کنید که وابستگی شما به این شخص هیچ مزیتی برای شما نداره

شما تمام فکرو ذهنتون رو برای رسیدن به چیزی دارید از بین میبرید که سرابی بیش در زندگی شما نیست

پس در دوستی های ساده خواهشا" برای خودتون پیشگویی نکنید و وابستگی به وجود نیارید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

13. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)